Krótki traktat z ontologii przejściowej

Krótki traktat z ontologii przejściowej - Alain Badiou | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Alain Badiou
WYMIAR
9,34 MB
NAZWA PLIKU
Krótki traktat z ontologii przejściowej.pdf
ISBN
6554880578432

OPIS

Do filozofii należy wypowiedzenie i uzasadnienie równania: matematyka = ontologia. Czyniąc to, filozofia sama uwalnia się od swego pozornie najwyższego zadania: stwierdza, że nie do niej należy myślenie bytu jako bytu. Ruch, przez który filozofia oczyszcza się z tego, co jej nie przypada, jest obecny w całej historii filozofii.Myślenie jako filozofia organizowało od zawsze ? w pierwotnym pęknięciu swej dyspozycji ? równocześnie z normatywną władzą jedności także ochronę przed tą władzą, subtra

Cieszkowskiego. Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Krótki traktat z ontologii przejściowej - Badiou Alain - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl.

Księgarnia internetowa merlin.pl Do filozofii należy wypowiedzenie i uzasadnienie równania: matematyka = ontologia. Czyniąc to, filozofia sama uwalnia się od swego pozornie najwyższego zadania: stwierdza, że nie do niej należy myślenie bytu jako bytu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI