Co każdy chrześcijanin powinien wiedzieć o święcie Paschy

Co każdy chrześcijanin powinien wiedzieć o święcie Paschy - Evan Rabin Moffic | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Evan Rabin Moffic
WYMIAR
12,60 MB
NAZWA PLIKU
Co każdy chrześcijanin powinien wiedzieć o święcie Paschy.pdf
ISBN
7252205843113

OPIS

Znany mówca i pisarz, rabin Evan Moffic, opowiada o obchodzeniu Paschy językiem zrozumiałym dla dzisiejszego czytelnika. Rabin Moffic sprawia, że na nowo ożywa historia Exodusu. Wyjaśnia przy tym znaczenie Ostatniej Wieczerzy. Łączy szczegółowe studium biblijne, osobiste doświadczenie oraz mądrość, dzięki czemu każda strona tej książki jest zachętą dla chrześcijan wszystkich denominacji, aby jeszcze bardziej zagłębiać się w żydowskie korzenie naszej wiary i autentycznie przeżywać doniosłość pasc

Ma moc aby odnowić wiarę i życie człowieka. Co każdy Chrześcijanin powinien wiedzieć o święcie Paschy? - Rabin Evan Moffic; Zbiór książek. Uwaga! Biblioteka nie prowadzi sprzedaży książek.

Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Co każdy Chrześcijanin powinien wiedzieć o święcie Paschy? Rabin Evan Moffic Rok wydania: 2018 Wydawnictwo: Dobry Skarbiec Kategoria: Judaizm Dostępność: Kup teraz na Allegro.pl za 39,06 zł - Co każdy chrześcijanin powinien wiedzieć o świę... z miasta Modlniczka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI