Zbrodnia Sylwestra Bonnard

Zbrodnia Sylwestra Bonnard - FRANCE ANATOLE | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
FRANCE ANATOLE
WYMIAR
10,55 MB
NAZWA PLIKU
Zbrodnia Sylwestra Bonnard.pdf
ISBN
6123884616400

OPIS

Głównym bohaterem jest stary bibliofil, badacza i poszukiwacz średniowiecznych manuskryptów - Sylwester Bonnard. Od czterdziestu lat marzy o napisaniu monografii opactwa Saint-Germain-des-Pres. Żyje jako stary kawaler z kotem Hamilkarem. Jest jednak wrażliwy na ludzkie niedole i spieszy z pomocą bliźnim. Przez niektórych Sylwester Bonnard uważany jest za literacki portret pisarza. Powieść ma formę dziennika, w którym wpisy pojawiają nieregularnie, czasem raz na kilka lat.

Formaty na czytniki Kindle, PocketBook oraz telefony z systemami Android, iOS, Windows. Za kupno Każdej Książki otrzymasz Kod Rabatowy.

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Zbrodnia Sylwestra Bonnard składa się z dwu powieści: Polano i Alexandre, połączonych postacią tytułowego bohatera - uczonego poszukiwacza średniowiecznych manuskryptów, oraz formą - pisanym przez niego dziennikiem. Zbrodnia Sylwestra Bonnard (E-book) - Ceny już od 3,99 zł Porównaj ceny i zobacz opinie w 3 sklepach. Zobacz inne E-Beletrystyka, najtańsze i najlepsze oferty tylko na Ceneo.pl Zbrodnia Sylwestra Bonnard - opis produktu: Najbardziej znana powieść francuskiego pisarza.

POWIĄZANE KSIĄŻKI