Stara Ziemia

Stara Ziemia - Jerzy Żuławski | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jerzy Żuławski
WYMIAR
8,24 MB
NAZWA PLIKU
Stara Ziemia.pdf
ISBN
8828515755809

OPIS

Akcja toczy się równocześnie z akcją powieści „Zwycięzca”, tylko na Ziemi, na przełomie XXIX i XXX wieku. Po pokonaniu Niemiec przez Cesarstwo Austriackie Europa zjednoczyła się w jedno państwo z centrami w Paryżu i w Warszawie. Mieszkańcy Ziemi osiągnęli dobrobyt dzięki niezwykłym wynalazkom, ułatwiającym m.in. przemieszczanie się. Niezadowoleni są jednak robotnicy, których do buntu próbuje podsycić część intelektualistów. Pragną oni zdobyć wynalazek polskiego naukowca, Jacka, który może unices

z o.o., podmioty powiązane i partnerów biznesowych. Ziemia (łac. Terra, Tellus; gr.: Γαῖα, trb.: Gaja) - trzecia, licząc od Słońca, oraz piąta pod względem wielkości planeta Układu Słonecznego.Pod względem średnicy, masy i gęstości jest to największa planeta skalista Układu Słonecznego.

W amatorskich warunkach jest to trudne do wykonania. Tak odkażone podłoża ogrodowe do użytku nadają się dopiero po miesiącu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI