Skradzione ciało oraz inne opowiadania

Skradzione ciało oraz inne opowiadania - George Herbert Wells | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
George Herbert Wells
WYMIAR
11,52 MB
NAZWA PLIKU
Skradzione ciało oraz inne opowiadania.pdf
ISBN
2470255112653

OPIS

Herbert George Wells jest prawdopodobnie najlepiej znany jako autor takich klasycznych dzieł science-fiction jak Wehikuł czasu i Wojna światów. Ale to w swoich opowiadaniach rozpoczynał badanie ogromnego potencjału odkryć naukowych tamtych dni. Jego entuzjazm do nauki został jednak opanowany przez świadomość przerażających, niszczycielskich mocy i zagrożeń, jakie mogłaby ona stanowić dla rodzaju ludzkiego. Wytrawny gawędziarz, wykreował całkowicie wiarygodne fantastyczne stworzenia i maszyny, a umieszczając zwykłych mężczyzn i kobiety w niezwykłych sytuacjach, z humorem odkrył, co to znaczy być człowiekiem w ciągu stulecia szybkiego postępu naukowego. W kolejnym tysiącleciu niezwykła wizja Wellsa jest bardziej przekonująca niż kiedykolwiek.

Oprawa jest miękka. Książka należy do bestsellerów wszech czasów. Herbert George Wells, Skradzione ciało oraz inne opowiadania by CMKlasyka on Listopad 14, 2019 Herbert George Wells jest prawdopodobnie najlepiej znany jako autor takich klasycznych dzieł science-fiction jak Wehikuł czasu i Wojna światów . Herbert George Wells, Skradzione ciało oraz inne opowiadania Cena brutto 14,90 zł ... Skradzione Ciało Oraz Inne Opowiadania: PRZEKRÓJ WELLSA Można nie lubić, ale znać wypada.

13,49 zł 21,20 z ł. The Time Machine.Wehikuł czasu w wer.

POWIĄZANE KSIĄŻKI