Po drugiej stronie siebie

Po drugiej stronie siebie - Eliza Kącka | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Eliza Kącka
WYMIAR
9,17 MB
NAZWA PLIKU
Po drugiej stronie siebie.pdf
ISBN
4647154911272

OPIS

Nie ma nic nudniejszego w literaturze, niż ludzie opisujący swoje sny. Wydaje się takiej czy takiemu, że dowolne głupstwo mogą napisać, że fabuła może się im rozłazić, logika zdarzeń kuleć, a postaci historyczne mogą w najlepsze wykonywać dowolne działania, na przykład wycinać z trzustki torebki po herbacie. Bo oniryczność niby wszystko usprawiedliwia. Jest to nudne, głupie, egotyczne i, jakkolwiek bawi autora czy autorkę, przeważnie niewnoszące kompletnie niczego. Więc dlaczego Kąckiej się udał

Tylko ten, który odważy się wyjść . Znajdzie drogę powrotną .

Wydaje się takiej czy takiemu, że dowolne głupstwo mogą napisać, że fabuła może się im rozłazić, logika zdarzeń kuleć, a postaci historyczne mogą w najlepsze wykonywać dowolne działania, na przykład wycinać z trzustki torebki po herbacie. „po drugiej stronie siebie" stron 90, oprawa miękka ISBN: 978-83-63056-54-4 PREMIERA: luty 2019 cena: 29zł kupuj na: tylkodobreksiazki.pl. Nie ma nic nudniejszego w literaturze, niż ludzie opisujący swoje sny. Reich: Po drugiej stronie siebie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI