Najwyższe szczyty Polski. Przewodnik

Najwyższe szczyty Polski. Przewodnik - praca zbiorowa | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
12,96 MB
NAZWA PLIKU
Najwyższe szczyty Polski. Przewodnik.pdf
ISBN
3372230132658

OPIS

Przewodnik w pełni kolorowy, zawiera mapy i kilkadziesiąt zdjęć.Ze wstępu:Zdobywanie najwyższych szczytów polskich gór może być dobrym wstępem do zapoznania się z górami ? nie tylko dla dzieci, ale także dla tych, którzy wcześniej po górach nie chodzili. Jeszcze trzydzieści lat temu często trzeba było iść na wielodniową wędrówkę, żeby „zaliczyć” kilka najwyższych punktów różnych pasm. Obecnie w pobliże każdego szczytu można podjechać samochodem. Wszystkie ze wzniesień (nawet Rysy) można zdob

U nas sprzedaż swoje książki za gotówkę w najlepszych cenach. Zapraszamy do naszego anty Szczyt wznosi się w grani głównej Tatr, tworząc razem z sąsiednimi szczytami tzw.

Pierwszego wejście na obydwa wierzchołki dokonał Mór Déchy wraz z przewodnikami w 1874 r. Pomimo że Wysoka położona była po węgierskiej stronie Tatr, szczyt był częstym celem ambitniejszych turystów z Polski wychodzących na ... Przewodnik zawiera opisy 56 szczytów w polskich górach, w tym 27 najwyższych szczytów danych pasm.

POWIĄZANE KSIĄŻKI