Czarny koń zabija nocą

Czarny koń zabija nocą - Jacek Roy | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jacek Roy
WYMIAR
5,75 MB
NAZWA PLIKU
Czarny koń zabija nocą.pdf
ISBN
4328256790822

OPIS

W Pensjonacie „Rybitwa” w tajemniczych okolicznościach ginie kobieta ? uduszona szalikiem w nocy, śpiąc obok męża. Wobec braku sprawcy dochodzenie zostaje umorzone. Dokładnie rok po dokonaniu pierwszej zbrodni, w tej samej willi w Świnoujściu zbiera się komplet turystów z poprzedniego lata... i dochodzi do kolejnego zamachu! Trzech obcokrajowców, malarz, warszawski dziennikarz, lekarz z Poznania i studentka. Środek lata, deszczowy lipiec, turniej szachowy i stawka znacznie wyższa niż butelka kon

Wobec braku sprawcy dochodzenie zostaje umorzone. Dokładnie rok po dokonaniu pierwszej zbrodni, w tej samej ... Czarny koń zabija nocą.

W Pensjonacie „Rybitwa" w tajemniczych okolicznościach ginie kobieta - uduszona szalikiem w nocy, śpiąc obok męża. Wobec braku sprawcy dochodzenie zostaje umorzone. Czarny koń zabija nocą.

POWIĄZANE KSIĄŻKI