Wszystkie dżinsy M.

Wszystkie dżinsy M. - Teresa Monika Rudzka | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Teresa Monika Rudzka
WYMIAR
11,39 MB
NAZWA PLIKU
Wszystkie dżinsy M..pdf
ISBN
6818161868840

OPIS

Ogrodniczki, rurki, rozszerzane, proste ? różne fasony i we wszystkich odcieniach niebieskiego …dżinsy były obecne w życiu jedenastoletniej Michaliny nieomal od urodzenia. Zajmowały ważne miejsce nie tylko w szafie, ale przede wszystkim w sercu. Pojawiały się na urodziny, pierwszy dzień szkoły i inne specjalne okazje jako prezent od niesamowitej, pełnej życia i kochanej mamy. Ale to nie jest książka o modzie. Raczej o buncie i niezgodzie na nieodwracalne. Michalina nie może uwierzyć, że świat je

Autorka ma lekkie pióro i znakomity zmysł obserwacji. „Wszystkie dżinsy M." są pierwszą książką dla młodzieży w jej pisarskim dorobku. Kup teraz.

Zobacz inne Powieści i opowiadania, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. „Wszystkie dżinsy M." są pierwszą książką dla młodzieży w jej pisarskim dorobku. Dane techniczne 0003 FORMAT: B5: 0001 AUTOR: T.M.

POWIĄZANE KSIĄŻKI