Świat bez prawdy

Świat bez prawdy - Michał Fostowicz | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Michał Fostowicz
WYMIAR
8,57 MB
NAZWA PLIKU
Świat bez prawdy.pdf
ISBN
1581571782392

OPIS

Świat bez prawdy zawiera przemyślenia dotyczące istoty sztuki i poezji pojmowanej jako stan kreatywności, a nie zbiór artefaktów. Pierwsze szkice zawarte w tej książce zaczęły powstawać na początku stanu wojennego, a jej tytuł, nawiązujący do myśli Nietzschego, koresponduje z podstawowym nastrojem postmodernistycznej filozofii, choć raczej do tego nurtu nie należy. Jest to książka krytyczna z perspektywą filozoficzną. Bohaterami poszczególnych szkiców są nieprzypadkowo dobrani artyści i filozofowie, którzy wszyscy spotykają się na jednym rozdrożu pomiędzy mitem a rozumem. Twórcy ci

Świat bez prawdy to książka krytyczna z perspektywą filozoficzną. Bohater... Sprawdź niskie ceny i kup Świat bez prawdy w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! 📚 Poznaj "Świat bez prawdy" autorstwa Michał Fostowicz.

Data zakończenia 2019-04-02 - cena 16,50 zł Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na ich umieszczanie na Twoim komputerze przez administratora serwisu Chomikuj.pl - Ke Kup teraz. Cena 18,90 zł.

POWIĄZANE KSIĄŻKI