Słodka Szarlotka

Słodka Szarlotka - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
8,65 MB
NAZWA PLIKU
Słodka Szarlotka.pdf
ISBN
2864459994843

OPIS

Pikantna i erotyczna opowieść o przygodach trzech młodych, seksownych francuzek, które zmuszone zostają do nagłej zmiany miejsca zamieszkania. Intryga kryminalna i śródziemnomorskie klimaty Marsylli, sprawiają że kobiety nabierają apetytu na gorące przygody.Pięknie ilustorawana historia erotyczna, idealna na gorące dni.

Dołącz do Facebooka, aby nawiązać kontakt z Słodką Szarlotką oraz innymi osobami, które możesz znać. Facebook umożliwia udostępnianie zawartości i pomaga bardziej... Słodka Szarlotka Czasem zdarza się, że coś co miało być śmieszne, okazuje się kalejdoskopem żenady.

Świetnie sprawdzą się tu lody waniliowe Bracia Koral, które zawierają w sobie nutę prawdziwej, świeżej wanilii. Lody podajemy łyżką bezpośrednio na szarlotkę. Słodka Szarlotka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI