Osoba i czyn

Osoba i czyn - Karol Wojtyła | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Karol Wojtyła
WYMIAR
8,60 MB
NAZWA PLIKU
Osoba i czyn.pdf
ISBN
3675870482007

OPIS

Tom niniejszy opiera się w swym głównym zrębie na edycji "Osoby i czynu" z 1985 r., zawiera także uzupełnienia, których celem jest przedstawienie antropologii filozoficznej Karola Wojtyły w jak najpełniejszym kształcie.

Karol Wojtyła znał z autopsji atmosferę Soboru i już wówczas - podczas trwania Soboru - pracował nad swoim dziełem 'Osoba i czyn", które po raz pierwszy zostało wydane drukiem, w polskim języku, w Krakowie w grudniu 1969 r. „Osoba i czyn" Kard. Jezus Chrystus Osoba i czyn, Romano Guardiniego chrystologia personalistyczna - opis produktu: Dziś definicja personalistyczna "chrześcijaństwa jako Osoby" została potwierdzona przez dwa autorytety Kościoła katolickiego: Jana Pawła II i Benedykta XVI.

0,0 / 10 0 ocen 0 opinii . Wydawnictwo: Wydawnictwo Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego filozofia, etyka .

POWIĄZANE KSIĄŻKI