Naziści i Szabesgoje

Naziści i Szabesgoje - Stanisław Michalkiewicz | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Stanisław Michalkiewicz
WYMIAR
6,3 MB
NAZWA PLIKU
Naziści i Szabesgoje.pdf
ISBN
6454961082763

OPIS

Fragmenty esejów: Dzień Judaizmu polega na tym, iż duchowieństwo Kościoła rzymskokatolickiego w Polsce włącza się w propagowanie judaizmu, a więc zupełnie innej religii, a także żydowskiego przemysłu rozrywkowego.Trudno mówić o jakichś „dniach judaizmu”. Bardziej pasowałaby do nich nazwa „dni judaszyzmu” ? choćby z tego względu, że Pan Jezus ponownie jest wtedy sprzedawany ? z tą różnicą, że tym razem chyba za cenę znacznie wyższą od 30 srebrników.Program „repolonizacji”, będący w istocie pr

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Fragmenty esejów: Dzień Judaizmu polega na tym, iż duchowieństwo Kościoła rzymskokatolickiego w Polsce włącza się w propagowanie judaizmu, a więc zupełnie innej religii, a także żydowskiego przemysłu rozrywkowego. Trudno mówić o jakichś „dniach judaizmu" Naziści i Szabesgoje już od 28,15 zł - od 28,15 zł, porównanie cen w 22 sklepach.

Polityka, historia, ekonomia, literatura patriotyczna ... Kup teraz na Allegro.pl za 36,53 zł - Naziści i Szabesgoje z miasta Warszawa. Stan: nowy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI