Na kraj Świata. Żywoty niezwykłych Polaków

Na kraj Świata. Żywoty niezwykłych Polaków - Marek Skalski | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marek Skalski
WYMIAR
6,89 MB
NAZWA PLIKU
Na kraj Świata. Żywoty niezwykłych Polaków.pdf
ISBN
2101848766960

OPIS

Książka ta ma na celu obudzenie satysfakcji w Czytelnikach. Jakiegoś zadowolenia, może nawet dumy, z dokonań naszych przodków. Zwłaszcza w dzisiejszych czasach, gdy masowa kultura, media dążą raczej do wbicia Polaków w kompleksy, udowodnienia nam naszej kulturowej niższości. Dlaczego dziś nikt nie pamięta o kapitalnych wyczynach polskiego franciszkanina ? Benedykta Polaka, który kilkadziesiąt lat przed sławnym Marco Polo dotarł do jądra ciemności ? stolicy wielkiego chana mongolskiego. To ten sk

Jakiegoś zadowolenia, może nawet dumy, z dokonań naszych przodków. Zwłaszcza w dzisiejszych czasach, gdy masowa kultura, media dążą raczej do wbicia Polaków w kompleksy, udowodnienia n Na kraj Świata Żywoty niezwykłych Polaków.

Dlaczego dziś nikt nie pamięta o kapitalnych wyczynach polskiego franciszkanina - Benedykta Polaka ... Informacje o Na kraj Świata. Żywoty niezwykłych Polaków - 7504901169 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI