Frida Kahlo. Seria idol

Frida Kahlo. Seria idol - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
5,25 MB
NAZWA PLIKU
Frida Kahlo. Seria idol.pdf
ISBN
1827916140484

OPIS

Frida Kahlo to druga ? po Marii Skłodowskiej-Curie ? publikacja z tej serii.Tym razem zagłębisz się w życie i twórczość jednej z najbardziej rozpoznawalnych malarek świata. Dowiesz się, jak wyglądają kulisy pracy malarza i co jest mu potrzebne, by tworzyć obrazy. Przed Tobą kilka wyzwań malarskich, znajdziesz tu podpowiedzi, jak namalować autoportret, a jak martwą naturę. Dzięki specjalnie przygotowanym nalepkom możesz nawet stworzyć własną kolekcję sztuki meksykańskiej czy przygotować wystawę w galerii sztuki! Odkryjesz też sekrety stylu Fridy i dowiesz się, jak nazywały się tradycyjne meksykańskie suknie.Seria „Idol” przybliża biografie wielkich ludzi w przystępnej dla dziecka formie.

730 004 307 pon.-pt. 10-18 [email protected] Zaloguj / załóż konto 2-3 dni robocze + czas dostawy.

Data zakończenia 2019-04-30 - cena 22,70 zł Frida Kahlo to druga ? po Marii Skłodowskiej-Curie ? publikacja z tej serii. Tym razem zagłębisz się w życie i twórczość jednej z najbardziej rozpoznawalnych malarek świata.

POWIĄZANE KSIĄŻKI