Wierszowanki-przytulanki czyli bajeczki nie tylko na dobranoc

Wierszowanki-przytulanki czyli bajeczki nie tylko na dobranoc - Beata Jaczewska | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Beata Jaczewska
WYMIAR
8,94 MB
NAZWA PLIKU
Wierszowanki-przytulanki czyli bajeczki nie tylko na dobranoc.pdf
ISBN
3346544979930

OPIS

W książce zawartych jest 11 utworów, które mają charakter edukacyjny i poznawczy. Idealnie nadają się jako bajki na dobranoc, gdyż pozbawione są elementów przemocy i agresji. Część historii kończy się morałem, a część podpowiada jak radzić sobie z emocjami.Niektóre z bajek są wykorzystywane przez logopedów i nauczycieli przedszkolnych. Z pewnością przygody upartej chmurki czy leniwej krówki na długo pozostaną w pamięci małych słuchaczy i młodych czytelników.

Wydawnictwo: Witanet wierszyki, piosenki ... Wierszowanki-przytulanki czyli bajeczki nie tylko na dobranoc już od 9,70 zł - od 9,70 zł, porównanie cen w 12 sklepach. Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, Wierszowanki - przytulanki czyli bajeczki nie tylko na dobranoc Wierszowanki - przytulanki to zbiór wierszy, w którym zawartych jest 11 utworów mających charakter edukacyjny i poznawczy.

Z pewnością przygody upartej ... Wierszyk pochodzi z książki Beaty Jaczewskiej pt. „Wierszowanki-przytulanki czyli bajeczki nie tylko na dobranoc".

POWIĄZANE KSIĄŻKI