Wędrówki alpejskie NW

Wędrówki alpejskie NW - Wawrzyniec Żuławski | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Wawrzyniec Żuławski
WYMIAR
8,26 MB
NAZWA PLIKU
Wędrówki alpejskie NW.pdf
ISBN
2280035326767

OPIS

“Wędrówki alpejskie” to zapis wspinaczkowych przeżyć autora na alpejskich ścianach. Od Mont Blanc, przed Matterhorn, aż po Grossglocknera ? i wiele innych. Żuławski przyjechał w Alpy po raz pierwszy w 1936 roku i został przez nie momentalnie oczarowany, co odbija się w jego prozie. Czytając coraz to kolejne opowiadania, mamy przed oczami śnieżne burze, poszarpany lodowiec, podniebne biwaki, wyczerpujące wspinaczki, porażki i zwycięstwa. W tle wciąż są skalne olbrzymy Alp.Pierwsze wydanie opow

- Wędrówki alpejskie NK 1956 8 174s.il. na tabl.mapy opr.kart. Kolejna przygoda przede mną - ruszam na górski szlak, który prowadzi mnie do pięknie położonej chaty pasterskiej.

Galeria multimedialna Overview Distance 5 km Duration 1 h 45 min Ascent ... Zobacz koniecznie Alpinizm. Taternictwo Wędrówki alpejskie w cenie 44.10 zł.

POWIĄZANE KSIĄŻKI