Szczelina

Szczelina - Jozef Karika | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jozef Karika
WYMIAR
12,45 MB
NAZWA PLIKU
Szczelina.pdf
ISBN
7381938727749

OPIS

Trybecz, pasmo górskie na Słowacji. Od dziesięcioleci krążą o nim legendy z powodu tajemniczych zaginięć. Niektóre ofiary zostały znalezione martwe. Niektóre zniknęły bez śladu. A jeszcze inne powróciły – ranne i niezdolne do życia.Igor zdobył tytuł magistra. Po pięciu latach wreszcie może zacząć karierę jako… robotnik budowlany. Na swojej pierwszej budowie odkrywa tajemniczy sejf. Znajduje w nim płyty gramofonowe sprzed kilkudziesięciu lat. Słyszy na nich głos człowieka, który przez ponad trzy miesiące błąkał się w górach Trybecza.Legenda, mistyfikacja czy przerażająca rzeczywistość?Świetna powieść najpopularniejszego słowackiego pisarza. Jozef Karika staje twarzą w twarz z legendą Trybecza.

II.Szczeliny pochodzenia nietektonicznego.. Ze względu na genezę powstania wyróżniamy szczeliny skalne: „Szczelina" to książka, która opowiada historię, która wydarzyła się naprawdę, a Igor sam osobiście zechciał upublicznić tą opowieść.

(Jego stopa utknęła w szczelinie pomiędzy dwoma kamieniami.) The lizard disappeared in a tiny crack. ... Event Szczelina Agatusa zostanie opóźniony o jeden dzień i będzie trwał o jeden dzień dłużej niż na innych serwerach! Oto zmienione godziny i daty tego eventu na serwerach RU: Event Szczelina Agatusa trwa na serwerach RU od piątku 13 listopada do 16 listopada.

POWIĄZANE KSIĄŻKI