Opuścić wczoraj

Opuścić wczoraj - Piotr Wołoszyk | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Piotr Wołoszyk
WYMIAR
5,89 MB
NAZWA PLIKU
Opuścić wczoraj.pdf
ISBN
3153530874660

OPIS

Piotr Wołoszyk wraca do Czytelników powieścią „Opuścić wczoraj”. Autor, podobnie, jak w swojej wcześniejszej książce „Szukając jutra”, zajmuje się ludzi, którzy dźwigają problemy, które często ich przerastają. W swojej najnowszej powieści opisuje historię Katarzyny, która przez większość życia zmaga się z przeciwnościami losu, przede wszystkim z ciągnącym się za nią mrokiem patologicznego domu, w którym dorastała, i w którym została w najpodlejszy sposób poniżona przez najbliższych. Mimo to, szu

Często niezależnie od nas samych. Życie Katarzyny - bohaterki książki - zupełnie inaczej mogłoby wyglądać gdyby urodziła się w Poznaniu, a jeszcze inaczej w Madrycie, Bamako, Chicago, czy nawet w Pekinie. „Opuścić wczoraj" Piotra Wołoszyka to wstrząsający obraz życia dziecka w patologicznej rodzinie i heroicznej próby ucieczki od "złego domu".

Matka staje po stronie zwyrodnialca, a dziewczyna przestaje wierzyć w sens życia. Książka Opuścić wczoraj autorstwa Wołoszyk Piotr , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 20,93 zł . Przeczytaj recenzję Opuścić wczoraj.

POWIĄZANE KSIĄŻKI