Opozycja antyreżimowa w Instytucie Badań Literackich Polskiej Akademii Naukw latach 1956-1989

Opozycja antyreżimowa w Instytucie Badań Literackich Polskiej Akademii Naukw latach 1956-1989 - Justyna Błażejowska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Justyna Błażejowska
WYMIAR
6,59 MB
NAZWA PLIKU
Opozycja antyreżimowa w Instytucie Badań Literackich Polskiej Akademii Naukw latach 1956-1989.pdf
ISBN
5116866209351

OPIS

Autorka powiązała postawy ludzi i ich działalność z wydarzeniami politycznymi. W efekcie powstał portret środowiska, w którym rozpoznajemy bohaterów i rozumiemy motywacje ich działań na tyle, na ile wynikają one ze zgromadzonych materiałów […] Poznajemy wiele mało znanych faktów. Praca jest pionierska i doskonale udokumentowana. To mikrohistoria jednego niewielkiego instytutu, w którą wpisana jest makrohistoria inteligenckiej opozycji w PRL. Bogactwo zgromadzonego materiału, oryginalność i odkry

W efekcie powstał portret środowiska, w którym rozpoznajemy bohaterów i rozumiemy motywacje ich działań na tyle, na ile wynikają one ze zgromadzonych ... Opozycja antyreżimowa w Instytucie Badań Literackich Polskiej Akademii Nauk w latach 1956-1989 - Błażejowska Justyna - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl. Szybka i bezpieczna dostawa.

Literaturoznawstwo. Opozycja antyreżimowa w Instytucie Badań Literackich Polskiej Akademii Nauk w latach 1956-1989.

POWIĄZANE KSIĄŻKI