Nudis verbis. Obalić III RP

Nudis verbis. Obalić III RP - Aleksander Ścios | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Aleksander Ścios
WYMIAR
11,83 MB
NAZWA PLIKU
Nudis verbis. Obalić III RP.pdf
ISBN
4384050074962

OPIS

"Tegoroczne wspomnienie o wielkim dziele narodowym ? odzyskaniu niepodległości i postaciach na miarę II Rzeczpospolitej, powinny budzić dumę z bycia Polakiem. Dumę konieczną i dobrą, która nie ulega mirażom fałszywych „wspólnot” i nie boi antypolskiej retoryki. Ale ten czas winien też wzbudzić refleksję ? nad genezą państwa, w którym przyszło nam żyć i kondycją ludzi, którzy chcieliby uchodzić za reprezentantów narodu. Nad tym, co imituje niepodległość i tymi, którzy tej imitacji bronią. Taka re

Dumę konieczną i dobrą, która nie ulega mirażom fałszywych „wspólnot" i nie boi antypolskiej retoryki. Ale ten czas winien też wzbudzić refleksję - nad genezą państwa, w którym przyszło nam żyć i kondycją ... Nudis verbis - obalić III RP - Aleksander Ścios.

- Fragment książki "Nudis verbis - obalić III R. Zdjęcia powiązane z książką ... Kup teraz na Allegro.pl za 22,94 zł - NUDIS VERBIS.

POWIĄZANE KSIĄŻKI