Nowe rozważania t.2

Nowe rozważania t.2 - Bert Hellinger | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bert Hellinger
WYMIAR
5,46 MB
NAZWA PLIKU
Nowe rozważania t.2.pdf
ISBN
2728919946926

OPIS

Bert Hellinger jest twórcą ustawień systemowych i autorem 83 książek przetłumaczonych na kilkadziesiąt języków. Od kilku lat publikuje także cykliczne, krótkie audycje filozoficzne, w których porusza najważniejsze dla niego tematy. Audycje te zostały ujęte w formie tekstów w czterech tomach zatytułowanych "Nowe rozważania". W swoich refleksjach Bert Hellinger prowadzi nas poza dobro i zło, prawdę i fałsz, z serca do serca - w kierunku przezwyciężania przeciwieństw. "Dokądkolwiek idziemy i dokądkolwiek się wybieramy, doświadczamy prowadzenia. Co prawda, często myślimy, że to my wybraliśmy tę drogę, że jest ona wynikiem naszej osobistej decyzji.Jak absurdalne musi być to wyobrażenie, widzimy choćby na podstawie tego, że w naszym ciele w każdej chwili przebiegają miliardy procesów, a mimo to, kiedy na przykład zapiera nam dech, nie musimy od razu wyzionąć ducha.Jak jesteśmy prowadzeni przez inne siły? Zawsze z chwili na chwilę, nie mogąc przewidziećani zaplanować następnej chwili. Tak, jak na przykład uderzeń serca. W każdej chwili nasz los leży w innych rękach, zdrowie i choroba, życie i śmierć.Niebywałe, jak często próbujemy wymknąć się temu prowadzeniu. Na przykład przy pomocy naszych dalekosiężnych planów, także wskutek żalu, kiedy docieramy do swoich granic i jakieś nieszczęście sprawia, że nagle wszystko staje się inne, niż oczekiwaliśmy i mieliśmy nadzieję"Bert Hellinger

KIO wykluczyło z procedury przetargowej kolejną firmę, z którą władze Nowego Sącza gotowe były podpisać umowę na realizację tej inwestycji. Tymczasem kibice "biało - czarnych" zarzucają prezydentowi Ludomirowi Handzlowi, że nie spełnia swoich wyborczych obietnic i zapowiadają protest pod ratuszem, który ma się ... Rosyjskie studio filmowe Sojuzmultfilm rozważa uruchomienie nowego kanału na bazie już istniejącego Multilandia.

Data zakończenia 2019-12-28 - cena 26,56 zł Nowe rozważania T.1 Wiedzieć skąd „Nikt nie przychodzi na świat jako niezapisana karta. W ustawieniach rodzin jesteśmy ciągle z tym konfrontowani, kiedy pokazuje się, jak losy wcześniejszych członków naszych rodzin są powtarzane przez niebędące tego świadome osoby urodzone później... nowe-rozwazania-t2 Informacje o Nowe Rozważania T.2 - 7931026817 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI