Loom Bands Stylowe

Loom Bands Stylowe - Colleen Dorsey | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Colleen Dorsey
WYMIAR
8,76 MB
NAZWA PLIKU
Loom Bands Stylowe.pdf
ISBN
7464146651482

OPIS

Biżuteria z gumek Loom Bands jest zbyt fajna, aby pozostała zabawą tylko dla najmłodszych! Ta książka prezentuje akcesoria stworzone nie tylko na wyjście do szkoły, ale i na wybieg mody! Zawiera innowacyjne i eleganckie projekty, instrukcje ekspertów oraz jest inspiracją dla każdego, kto jest młody duchem. To godziny świetnej zabawy dla mamy i córki! Ta książka oferuje oryginalne, stylowe i wyrafinowane projekty mody ulicznej. Schematy i numerowane, przepiękne fotografie ułatwią ci zadanie. Dowiesz się, jak stworzyć zaskakująco eleganckie bransoletki, pierścionki, naszyjniki, kolczyki i dużo więcej. Dla każdej fashionistki!

Atak tajemniczych kucharek Butchart Pamela. Śpij, króliczku Muhle Jorg.

Ta książka prezentuje akcesoria stworzone nie tylko na wyjście do szkoły, ale i na wybieg mody ... Stylowe Loom Bands - opis produktu: Najmodniejsze bransoletki, pierścionki, naszyjniki, kolczyki i inne akcesoria z gumek. Książka Stylowe Loom Bands pochodzi z wydawnictwa WE S.C..

POWIĄZANE KSIĄŻKI