Limeryki niepobożne i inne

Limeryki niepobożne i inne - Jan Zamorski | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jan Zamorski
WYMIAR
10,19 MB
NAZWA PLIKU
Limeryki niepobożne i inne.pdf
ISBN
7159784187409

OPIS

Jak sam tytuł wskazuje, książka zawiera oprócz ilustracji Andrzeja Mleczki, limeryki niepobożne i inne...Te „inne” oscylują w stronę limeryków klasycznych, a więc często „świntuszą”, bawią grą słów czy absurdem, czasem zahaczając o politykę.Te niepobożne zaś... w imię rozumu uderzają w gusła i zabobony oraz w pasożytniczą kastę żyjącą z eksploatacji naiwnych.Nie oszczędzają nikogo: od ministranta do prałata, od wikarego do papieża nie zostawiając na nich suchej nitki. Szydząc z czarnego zj

Ostatnia część to "limeryki niepobożne". Tu - ostrzeżenie dla czytających: Jeśli jesteś wierzący, nie kupuj tej książki i nie czytaj dalej! Zawiera ona treści, które mogą być uznane przez niektórych za "obrazę uczuć religijnych". Ebook + książka Limeryki niepobożne i inne, Jan Zamorski.

Sprawdź też inne ebooki w księgarni Publio.pl. Kupuj leganie, nie chomikuj. "Limeryki niepobożne i inne" Jana Zamorskiego podzielone zostały jakgdyby na dwie części.

POWIĄZANE KSIĄŻKI