Liczymy razem

Liczymy razem - Mitsumasa Anno | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mitsumasa Anno
WYMIAR
4,50 MB
NAZWA PLIKU
Liczymy razem.pdf
ISBN
7407214832662

OPIS

Czy istnieje książka, która uczy liczyć, rozróżniać pory roku, miesiące i godziny, a zarazem zachęca, by puścić wodze fantazji? Oczywiście! To picture book Mitsumasy Anno Liczymy razem. Dzieci, które zaczynają przygodę z liczeniem i nie znają jeszcze ani cyfr, ani nie potrafią czytać, są w stanie porównywać i liczyć, stosując matematyczną regułę jeden do jednego. Autor oparł pomysł książki na tej koncepcji i stworzył kilkanaście plansz, z których każda odpowiada kolejnej liczbie, kolejnemu miesi

Dzieci, które zaczynają przygodę z liczeniem i nie znają jeszcze ani cyfr, ani nie potrafią czytać, są w stanie porównywać i liczyć, stosując matematyczną regułę jeden do jednego. Autor oparł pomysł książki na tej koncepcji i stworzył kilkanaście plansz, z których każda ... ,,Liczymy razem" to picturebook Mitsumasy Anno, japońskiego ilustratora odznaczonego Medalem Hansa Christiana Andersena.

Autor oparł pomysł książki na tej koncepcji i stworzył kilkanaście plansz, z których każda ... Nasza strona używa plików cookies. Prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką prywatności, której polityka cookies jest częścią.Kontynuując przeglądanie serwisu zgadzasz się z naszą Polityką prywatności.

POWIĄZANE KSIĄŻKI