Dydaktyka literatury i języka polskiego

Dydaktyka literatury i języka polskiego - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
5,51 MB
NAZWA PLIKU
Dydaktyka literatury i języka polskiego.pdf
ISBN
2621643145813

OPIS

Główne pytanie postawione przez redaktorów tomu: Dydaktyka literatury i języka polskiego. Stan badań i perspektywy badawcze brzmi: „jaka dydaktyka polonistyczna?”. Jest to kwestia ważna i znacząca, szczególnie w dobie szybko zachodzących zmian cywilizacyjnych i kulturowych, rozpoczynająca kolejny dyskurs polonistyczny. Przygotowany przez Sławomira Jacka Żurka i Annę Adamczuk-Stęplewską tom ma swoje szczególne znaczenie, tym bardziej, że w większości wypadków skupione są w książce głosy młodych i

Anna Podemska-Kałuża. dr Anna Podemska-Kałuża - literaturoznawca, recenzent, adiunkt - publikacje - otwórz. Katedra Dydaktyki Języka i Literatury Polskiej UŚ, Katowice (Katowice, Poland).

Wszystkie wypowiedzi są tu niezwykle znaczące, dotyczą bowiem fundamentalnej ... Zakład Dydaktyki Literatury i Języka Polskiego IFP UAM w Poznaniu - A.Podemska-Kałuża. Anna Podemska-Kałuża.

POWIĄZANE KSIĄŻKI