Boks na igrzyskach olimpijskich 3. Trzy złote medale

Boks na igrzyskach olimpijskich 3. Trzy złote medale - Jerzy A. Kulesza | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jerzy A. Kulesza
WYMIAR
3,63 MB
NAZWA PLIKU
Boks na igrzyskach olimpijskich 3. Trzy złote medale.pdf
ISBN
2543089522085

OPIS

Od autora: "Intencją niniejszego opracowania jest przedstawienie Czytelnikowi możliwie dokładnych informacji o sytuacji w świecie boksu amatorskiego w okresie poprzedzającym IO w Tokio, o przebiegu bokserskiego turnieju na tej Olimpiadzie oraz o jego uczestnikach, ze szczególnym uwzględnieniem pięściarzy polskich. Przybliżyłem też sportowe sylwetki bokserów polskich i zagranicznych, w tym również ich dokonania i dzieje po IO w Tokio. Szczególnie starannie kontynuowałem próbę precyzyjnego ustalenia przynależności klubowej polskich bokserów(...)"

Helsinki 1952 r : Z.Chychła - boks, waga półśrednia Opis: W czwartym tomie publikacji z serii Boks na Igrzyskach Olimpijskich autor Jerzy Kulesza cofnął się do 1952 roku. Na Igrzyskach w Helsinkach polscy sportowcy zdobyli cztery medale.

Szybka i bezpieczna dostawa. Promocje nawet do -35%.

POWIĄZANE KSIĄŻKI