Uciekaj Tariko

Uciekaj Tariko - Joanna Rajch | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joanna Rajch
WYMIAR
8,48 MB
NAZWA PLIKU
Uciekaj Tariko.pdf
ISBN
5663523627417

OPIS

Pewnego dnia hinduski chłopiec o imieniu Advay sprzeciwia się brutalnemu traktowaniu małpki. Zabiera przestraszonego makaka ze sobą. Odtąd rozpocznie się walka o przetrwanie i godne życie dla nich obojga. Historia chłopca zmagającego się dzielnie ze złym losem...

Opis "Co zrobisz, by uratować swojego jedynego przyjaciela?Dziesięcioletni hinduski chłopiec o imieniu Advay nie ma ... Informacje o UCIEKAJ, TARIKO, JOANNA PIOTROWSKA - 8209174828 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2020-01-09 - cena 21,85 zł Co zrobisz, by uratować swojego jedynego przyjaciela? Dziesięcioletni hinduski chłopiec o imieniu Advay nie ma łatwego dzieciństwa.

"Uciekaj Tariko" to książka dla młodzieży, która pokazuje, że ... Kup teraz na Allegro.pl za 21,42 zł - Uciekaj Tariko z miasta Poznań. Stan: nowy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI