Szachista

Szachista - Waldemar Łysiak | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Waldemar Łysiak
WYMIAR
5,66 MB
NAZWA PLIKU
Szachista.pdf
ISBN
1188247778555

OPIS

Magnus Carlsen może i jest najlepszym graczem, jaki kiedykolwiek zasiadł do szachownicy, ale jego partie są naznaczone chłodną kalkulacją i dokładnością. Główny wątek jest ciekawy i losami "szachisty" na prawdę można się zainteresować, choć liczne "przenosiny w czasie" sprawiają, że można się trochę pogubić. Wprowadzone zostały też czasem wątki erotyczne, które są zupełnie nie potrzebne, do ogólnego rozwoju głównego wątku i wg mnie jednak obrzydliwe. Wielki sukces polskiego szachisty.

Wprowadzone zostały też czasem wątki erotyczne, które są zupełnie nie potrzebne, do ogólnego rozwoju głównego wątku i wg mnie jednak obrzydliwe. Wielki sukces polskiego szachisty. Jan-Krzysztof Duda między gwiazdami.

POWIĄZANE KSIĄŻKI