Sokrates i Arystofanes

Sokrates i Arystofanes - Leo Strauss | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Leo Strauss
WYMIAR
11,64 MB
NAZWA PLIKU
Sokrates i Arystofanes.pdf
ISBN
3128561603455

OPIS

Leo Strauss należy, obok takich autorów jak Hannah Arendt czy Carl Schmitt, do grona najbardziej znanych filozofów polityki XX wieku. Jest też z pewnością myślicielem, który odegrał szczególną rolę w dziejach amerykańskiego konserwatyzmu i wprowadził go na nowe tory. Książka Sokrates i Arystofanes, która ukazuje się w serii wydawniczej „Biblioteka Teologii Politycznej”, należy do najistotniejszych w jego dorobku. Zawarte tutaj szczegółowe analizy dzieł Arystofanesa służą Straussowi do rozwinięci

Przekonaj się sam! Informacje o SOKRATES I ARYSTOFANES, STRAUSS LEO - 9568057589 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2020-10-12 - cena 46,51 zł Kup teraz na Allegro.pl za 42,25 zł - Sokrates i Arystofanes - Leo Strauss z miasta Modlniczka.

Jej wymiary to 210x150. Oprawa jest miękka. Książka Sokrates i Arystofanes, która ukazuje się w serii wydawniczej „Biblioteka Teologii Politycznej", należy do najistotniejszych w jego dorobku.

POWIĄZANE KSIĄŻKI