Schronisko

Schronisko - Sam Lloyd | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sam Lloyd
WYMIAR
5,8 MB
NAZWA PLIKU
Schronisko.pdf
ISBN
7555612499850

OPIS

Trzynastoletnia Elissa, utalentowana młoda szachistka, bierze właśnie udział w najważniejszym wydarzeniu swojego życia: Ogólnoangielskim Młodzieżowym Grand Prix w Szachach. W trakcie turnieju zostaje porwana i budzi się w podziemnej celi gdzieś w Lesie Pamięci.Elijah ma dwanaście lat, ale zna całą okolicę jak własną kieszeń – właśnie dzięki temu wpada na Elissę. Kiedy pojawia się w jej celi, Elissa liczy na to, że chłopiec jej pomoże – że pójdzie na policję i przekaże wszystkie potrzebne informacje. Jednak Elijah nie chce, żeby dziewczynka odeszła z lasu.W miarę jak zachowanie jej porywacza robi się coraz dziwniejsze, Elissa uświadamia sobie, że ów dziwny, samotny chłopiec to jej jedyna nadzieja na przetrwanie. Próbuje przechytrzyć Elijah i tak rozpoczyna się zabójcza, pełna zdradliwych pozorów gra w kotka i myszkę – a jednocześnie zawiązuje się relacja, która przesądzi o losach obojga.

Schronisko Sosnowiec. Informacje i lokalizacja; Kwarantanna; Adopcje.

14.00 przed budynkiem Schroniska dla Zwierząt w Olsztynie, odbędzie się spotkanie dla wolontariuszy oraz osób, które przed pandemią regularnie odwiedzały schronisko i mają wątpliwości co do obecnego jego funkcjonowania. schroniska "Promyk" ZAPRASZAMY! FACEBOOK WOLONTARIAT ZAPRASZAMY NA PROFIL WOLONTARIATU. INSTAGRAM - SCHRONISKO.

POWIĄZANE KSIĄŻKI