Ostatnia wdowa

Ostatnia wdowa - Karin Slaughter | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Karin Slaughter
WYMIAR
6,95 MB
NAZWA PLIKU
Ostatnia wdowa.pdf
ISBN
8388143899993

OPIS

Porywający thriller kryminalny autorki światowych bestsellerów.Z udziałem Willa Trenta i Sary LintonRutynę rodzinnych zakupów przerywa uprowadzenie Michelle Spivey, matki opuszczającej sklep z jedenastoletnią córką. Śledztwo trwa, policja szuka porwanej, a partner błaga o jej uwolnienie. Bez powodzenia. Jakby Michelle rozpłynęła się w powietrzu.Miesiąc później, w senne niedzielne popołudnie lekarka sądowa Sara Linton jest na lunchu ze swoim chłopakiem, Willem Trentem, agentem Georgia Bureau of Investigation. Spokój letniego dnia przerywa gwałtowne wycie syren.Oboje Sara i Will to profesjonaliści. Ale tego jednego dnia instynkt zawodzi ich oboje. W ciągu kilku godzin sytuacja wymyka się spod kontroli: Sara staje się zakładniczką, a Will musi pracować pod przykrywką. Wydarzenia tego dnia zaprowadzą ich w odległe tereny Appalachów, ku przerażającej prawdzie o tym, co rzeczywiście stało się z Michelle Spivey.

Osobiście zaczęłam od końca i nie czuję się szczególnie poszkodowana. Wydaje się, że to niezależne historie połączone prowadzącym śledztwa jak to teraz często bywa. „Ostatnia wdowa" to świetny kryminał, w którym nie brakuje sensacyjnych akcji, budzących przerażenie lub obrzydzenie, bo Slaughter nie boi poruszać się kontrowersyjnych tematów.

PROLOG Ostatnia wdowa nie jest łatwą książką, nie jest książką przyjemną, ale obawiam się, że może być książką prawdziwą, a co za tym idzie, przerażającą. Szybka w czytaniu, zajmująca i wciągająca.

POWIĄZANE KSIĄŻKI