Nóż z Odessy

Nóż z Odessy - Erwin Einzinger | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Erwin Einzinger
WYMIAR
12,35 MB
NAZWA PLIKU
Nóż z Odessy.pdf
ISBN
9234281885202

OPIS

„Nóż z Odessy” to zbiór wierszy na pozór apoetyckich, zbliżonychgraficznie (długi wers) i językowo (kolokwializmy) do prozy. Takżebudulec tej poezji ? życie, rzeczywistość ? wydaje się prozatorski.Wjednym z wierszy tego tomu poeta powiada jednak, iż „życie nie jestpowieścią”. Życie jest wierszem, chociaż szczególnie rozumianym.Swojeteksty bowiem Einzinger buduje z „gruzu, który gromadzą dni”, zodprysków rzeczywistości: z zasłyszanych zdań, strzępów myśli,fragmentarycznych sekwencji retrospektywn

W jednym z wierszy tego tomu poeta powiada jednak, iż "życie nie jest powieścią". Książka Nóż z Odessy autora EINZINGER ERWIN, wydana przez w 2014 roku. Oprawa , liczba stron 360. Sprawdź niskie ceny i kup Nóż z Odessy w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Kup produkt nóż składany Buck Odessa Framelock 254SSS w Lamnia.

Płyta wydana w 2000 roku przez wytwórnię Andromeda.… 9 zł Wykładzina dywanowa 4M Odessa 72 Wykładzina dywanowa 4M Odessa 72. 27,99 ZŁ / m 2.

POWIĄZANE KSIĄŻKI