Kolektywy teatralne, artystyczne i badawcze

Kolektywy teatralne, artystyczne i badawcze - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
7,63 MB
NAZWA PLIKU
Kolektywy teatralne, artystyczne i badawcze.pdf
ISBN
7986932653374

OPIS

Jan Lauwers w próbach nazwania środowiska pracy swojego zespołu wymyślił termin „Needlapb” ? miał on ujmować „potrzebę [stworzenia] laboratorium (ang. need lab), czyli chęć eksperymentowania i przekraczania granic łączącą się z potrzebą intymności i opieki (ang. lap)” [Nie widzę piękna…, s. 23], co było uściśleniem, po latach pracy, pierwotnego zawołania, które dało nazwę teatrowi: potrzebuję towarzystwa! Wielu krytyków i obserwatorów Needcompany pisało o tym, że współpracownicy Lauwersa dobiera

23], co było uściśleniem ... Ostatnie wyszukiwania. 0; 0 Kolektywy teatralne, artystyczne i badawcze - Opracowanie zbiorowe - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl.

Księgarnia internetowa merlin.pl Jan Lauwers w próbach nazwania środowiska pracy swojego zespołu wymyślił termin „Needlapb" - miał on ujmować „potrzebę [stworzenia] laboratorium (ang. need lab), czyli chęć eksperymentowania i przekraczania granic łączącą się z potrzebą intymności i opieki (ang.

POWIĄZANE KSIĄŻKI