Zrób to inaczej. Przewodnik po sztuce, biznesie i aktywnosci obywatelskiej

Zrób to inaczej. Przewodnik po sztuce, biznesie i aktywnosci obywatelskiej - Julia Rowntree | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Julia Rowntree
WYMIAR
7,11 MB
NAZWA PLIKU
Zrób to inaczej. Przewodnik po sztuce, biznesie i aktywnosci obywatelskiej.pdf
ISBN
6487328841537

OPIS

Zbiór praktycznych spostrzeżeń dla wszystkich, którzy stają przed trudnym zadaniem zapewnienia funduszy i wsparcia dla niezależnych działań artystycznych.Książka zawiera szczegółowy opis doświadczeń z tego zakresu, których początek sięga 1986 roku ? czasu, gdy Wielka Brytania tkwiła w okowach ideologii wolnorynkowej i kulturowego konserwatyzmu.Być może opowiadana tu historia okaże się ważna dla tych, którzy dzisiaj zastanawiają się, jak zachować niezależność wobec cięć funduszy publicznych, gw

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Zrób to inaczej Przewodnik po sztuce, biznesie i aktywności obywatelskiej Julia Rowntree. Instytut Teatralny Zrób to inaczej Przewodnik po sztuce, biznesie i aktywności obywatelskiej Julia Rowntree.

... Klienci, którzy kupili Zrób to inaczej Przewodnik po sztuce biznesie i aktywnosci ... Zrob to inaczej Przewodnik po sztuce, biznesie i aktywnosci obywatelskiej [Rowntree, Julia] on Amazon.com.au.

POWIĄZANE KSIĄŻKI