Ziemia obiecana. Miasto to nowoczesność

Ziemia obiecana. Miasto to nowoczesność - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
12,59 MB
NAZWA PLIKU
Ziemia obiecana. Miasto to nowoczesność.pdf
ISBN
4909765249597

OPIS

Katalog towarzyszący wystawie „Ziemia obiecana. Miasto i nowoczesność” prezentuje proces kształtowania się nowoczesnego miasta na ziemiach polskich pod zaborami.Opublikowano w nim artykuły naukowe specjalistów od poszczególnych zagadnień związanych z historią polskich miast, w tym o przemianach demograficznych, urbanistyce i architekturze, higienie, narodzinach kultury konsumpcyjnej i masowej (reklamie i prasie).Katalog zawiera bogatą ikonografię oraz fotografie artefaktów z epoki pochodzący

Miasto i nowoczesność" to tytuł narracyjnej wystawy czasowej przygotowanej przez Muzeum Historii Polski, którą można zobaczyć od 25 wrześni... Katalog towarzyszący wystawie „Ziemia obiecana. Miasto i nowoczesność" prezentuje proces kształtowania się nowoczesnego miasta na ziemiach polskich pod zaborami. Katalog towarzyszący wystawie „Ziemia obiecana.

Miasto i nowoczesność / PRACA ZBIOROWA, Muzeum Historii Polski, 48,37 zł, okładka twarda, Sto tysięcy przecenionych książek, sprawdź teraz! Ziemia obiecana. Miasto i nowoczesność to opowieść o tym, co oprócz zmian gospodarczych przynosi ze sobą rewolucja przemysłowa na ziemiach polskich pod zaborami.

POWIĄZANE KSIĄŻKI