Ludzka twarz Izraela

Ludzka twarz Izraela - Estera Wieja | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Estera Wieja
WYMIAR
3,73 MB
NAZWA PLIKU
Ludzka twarz Izraela.pdf
ISBN
9722467272274

OPIS

Izrael to ludzie. Jednak bardzo trudno odpowiedzieć na pytanie, kim jest przeciętny mieszkaniec tego kraju. Naturalnie większości z nas ta ziemia kojarzy się z ludnością żydowską ? ale nawet ta jest tak zróżnicowana jak kraje, w których przed laty mieszkali oni sami lub ich krewni.Książka Ludzka twarz Izraela opowiada o różnorodności społeczeństwa w Izraelu, której nie zobaczymy w przewodnikach po kraju.Nie jest to pozycja polityczna ani historyczna, lecz bardziej swoisty pamiętnik. Sfabularyz

Darmowy transport od 159 zł. Przekonaj się sam! Ludzka twarz Izraela jest dostępny w Digitalo.pl! Szukasz tego produktu? Sprawdź - najczęściej to właśnie Digitalo.pl ma najniższą cenę w Polsce. Ludzka twarz Izraela, WIEJA ESTERA, 25,2 zł.

Autorem książki jest Estera Wieja. Należy do gatunków: historia, inne, literatura faktu i reportaż.

POWIĄZANE KSIĄŻKI