Krzyżowy ogień

Krzyżowy ogień - Bob Seidensticker | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bob Seidensticker
WYMIAR
12,58 MB
NAZWA PLIKU
Krzyżowy ogień.pdf
ISBN
6977320210387

OPIS

Ateizm bywa elementem fabuły w wielu powieściach, jednak ta jest być może pierwszą, w której ścierają się z konkretne argumenty wysuwane w obronie chrześcijaństwa będące dzisiaj przedmiotem żarliwej dyskusji prowadzonej zarówno przez czołowych chrześcijańskich apologetów, jak i przez popularnych Nowych Ateistów. Autor kieruje swoją powieść do dwóch grup odbiorców: myślących, rozważnych chrześcijan, którym sprawiła przyjemność intelektualna zaprawa wyniesiona z książek takich jak np. O wierze i moralności chrześcijańskiej C. S. Lewisa, oraz do ateistów, dzięki którym Bóg urojony Richarda Dawkinsa przekroczył kilka milionów sprzedanych egzemplarzy.

Drugi doskonale włada bronią palną, ale po tym, jak jego żona w efekcie brutalnego napadu zapada w śpiączkę, wycofuje się z zawodu. Krzyżowy ogień (1998) Crossfire - Bogaty biznesmen w wyniku niefrasobliwej interwencji policji traci rodzinę. Głodny zemsty postanawia wysadzić statuę wolności.

Główne role. Robert Mitchum - sierżant Peter Keeley; Robert Ryan - Montgomery; Gloria Grahame - Ginny Tremaine; Robert Young - kapitan Finlay; Richard Benedict - Bill Wiliams; William Phipps - Leroy; Lex Barker - Harry; Nagrody i nominacje.

POWIĄZANE KSIĄŻKI