Jeremiah - 9 - Zima błazna

Jeremiah - 9 - Zima błazna - Hermann | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Hermann
WYMIAR
12,36 MB
NAZWA PLIKU
Jeremiah - 9 - Zima błazna.pdf
ISBN
1859836065505

OPIS

Po rozstaniu z Kurdym Jeremiah i jego nowa przyjaciółka Lena kontynuują wędrówkę przez zrujnowany świat. Jednakże podróż przez zaśnieżone bezdroża grozi śmiercią z wychłodzenia. Na szczęście w okolicy znajduje się gościnne, ciepłe schronienie dla zbłąkanych wędrowców. Jego mieszkańcy wydają się przyjaźni i zabawni. Ale czy rzeczywiście? Czy rozbrykane karzełki są tylko niewinnymi psotnikami? Czy luksusowy liniowiec nie zmieni się w śmiertelnie niebezpieczną pułapkę?… Kolejny epizod kultowej serii belgijskiego mistrza komiksu Hermanna, rozgrywającej się w postapokaliptycznej przyszłości, w świecie, w którym młody Jeremiah i jego przyjaciele muszą toczyć desperacką walkę o przetrwanie z bezlitosną przyrodą i pozbawionymi wszelkich hamulców ludźmi.

Jeremiah #09: Zima błazna Dodała: Agnieszka 'jagnamalina' Bracławska-Ocena użytkowników Średnia z 0 głosów-Twoja ocena. Mają na liście życzeń: 0 Mają w kolekcji: 0 Obecnie czytają: 0 Dodaj do swojej listy: Książka Jeremiah 9 Zima błazna - Hermann Po rozstaniu z Kurdym Jeremiah i jego nowa przyjaciółka Lena kontynuują wędrówkę przez zrujnowany świat.

Oprawa miękka Liczba stron: 48 Wydawnictwo: Elemental. Chciałbyś, aby ta książka była dostępna w sprzedaży? Wpisz swój e-mail, powiadomimy Cię, jeśli będzie znów dostępna.

POWIĄZANE KSIĄŻKI