Integracja europejska a zmiany kulturowe i społeczno-polityczne w Polsce

Integracja europejska a zmiany kulturowe i społeczno-polityczne w Polsce - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
10,48 MB
NAZWA PLIKU
Integracja europejska a zmiany kulturowe i społeczno-polityczne w Polsce.pdf
ISBN
9656647016372

OPIS

Czy obecność Polski w Unii Europejskiej rzeczywiście zmieniła lokalną rzeczywistość? Na czym polegają i w czym wyrażają się te zmiany? Czy są to zmiany postępowe czy też nowe okoliczności systemowo-polityczne jeszcze bardziej domknęły konserwatywną skorupę chroniącą polskie stereotypy, mentalność i archaiczny sposób organizacji życia zbiorowego? Czy pod wpływem możliwości swobodnego przepływu siły roboczej w Europie poprawiły się płace w Polsce? Czy kultura społeczeństwa polskiego nabrała nieco

Przedział cenowy. szukaj produktu zamknij ... Polska obecność w UE jest faktem już od ponad 10 lat.

Należy do gatunków: nauki społeczne, polityka, socjologia. Książka Integracja europejska a zmiany kulturowe i społeczno-polityczne w Polsce liczy 274 stron.

POWIĄZANE KSIĄŻKI