Cienie powracają o zmroku

Cienie powracają o zmroku - Oskar Miller | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Oskar Miller
WYMIAR
9,56 MB
NAZWA PLIKU
Cienie powracają o zmroku.pdf
ISBN
3736812696499

OPIS

„Cienie powracają o zmroku“ to intrygująca saga rodzinna. W cieniu wielkiej polityki rozgrywa się dramat głównego bohatera opętanego obsesją śmierci. Miłosz wprowadza czytelnika w tajemniczą krainę dzisiejszego Siedmiogrodu, prowadząc go drogą pełną dociekań dotyczących prawdziwości historii i mitów rodzinnych. W swej wędrówce odkrywa odartą z upiększeń i legend prawdziwą historię swojej rodziny. Dla niego to rozrachunek z historią przodków, gdzie losy katolików przeplatają się z losem muzułmanó

Miłosz wprowadza czytelnika w tajemniczą krainę dzisiejszego Siedmiogrodu, prowadząc go drogą pełną dociekań dotyczących prawdziwości historii i mitów rodzinnych. Cienie powracają o zmroku | Miller Oskar | Klucze. Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. „Cienie powracają o zmroku" to intrygująca saga rodzinna.

Księgarnia internetowa dla spragnionych wiedzy. Szybkie wysyłki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI