Łzy Boga Deszczu. Nosicielka

Łzy Boga Deszczu. Nosicielka - Barbara Mikulska | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Barbara Mikulska
WYMIAR
3,14 MB
NAZWA PLIKU
Łzy Boga Deszczu. Nosicielka.pdf
ISBN
5124253362905

OPIS

Bora dowiaduje się o swoim posłannictwie w osiemnaste urodziny. Wraz z wyznaczonym jej przez Źródło mocy Opiekunem wyrusza w podróż, aby wypełnić misję. Nie wie, jak niebezpieczna będzie to droga. Na cudowny kamień czyhają Czarni Mnisi, których przywódca chce przejąć kontrolę nad wodą na całym świecie i w ten sposób zmusić wszystkich ludzi do poddaństwa. A pokonać bądź przechytrzyć zakonnych niełatwo,bowiem oprócz tego, że opanowali podróżowanie w czasie, to dysponują technologią, o której współcześni Borze mogą jedynie pomarzyć.Dla młodzieży 14+

Bora, niegdyś Nosicielka magicznej Łzy Boga Deszczu („Łzy Boga Deszczu. Nosicielka" - wydanie wiosną 2018 r.) i jej mąż Thomas wiodą szczęśliwe życie, wychowując dwie córki i syna.

Teraz Nosicielkami są bliźniaczki Maura i Vilia, obdarzone przez kamienie wyjątkowymi mocami. Książka Łzy Boga Deszczu. Nosicielka / Barbara Mikulska, Alegoria, 35,43 zł, okładka miękka, Sto tysięcy przecenionych książek, sprawdź teraz! Łzy Boga Deszczu - Nosicielka Barbara Mikulska Dane o produkcie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI