Wiosna według Pięciu Przemian

Wiosna według Pięciu Przemian - Monika Biblis | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Monika Biblis
WYMIAR
6,50 MB
NAZWA PLIKU
Wiosna według Pięciu Przemian.pdf
ISBN
8150962927475

OPIS

Wiosna według Pięciu Przemian. Przepisy wegetariańskie to fascynująca podróż po Pięciu Smakach w towarzystwie Moniki Biblis. Tym razem Monika skupiła się na wiosennych potrawach wegetariańskich.Jeśli jesteś wegetarianinem, to trafiłeś we właściwe miejsce. Wypróbuj wegetariańskie przepisy zgodne z filozofią Pięciu Przemian i przekonaj się o mocy chińskiej medycyny naturalnej.Jeśli nie jesteś wegetarianinem, to... pozostań sobą! Wiosenne dania wegetariańskie według Pięciu Przemian to doświadczenia kulinarne ze składnikami, które na pewno doskonale znasz. Publikacja w całości poświęcona jest gotowaniu wiosną. Zawiera 99 sprawdzonych przepisów wegetariańskich w kategoriach:- Zupy (15)- Dania ciepłe (22)- Sałatki (9)- Dodatki (9)- Słodkie przekąski (8)- Napoje (17)- Smarowidła (7)- Wiosenny detoks (12)W książce znajdziesz również praktyczne tabele pięciu smaków.Przepisy zawarte w książkach autorki nie powtarzają się!

Data zakończenia 2019-10-05 - cena 60 zł Przygotowując posiłek według zasady pięciu przemian, zaczyna się przeważnie od ognia (który symbolizuje np. wrząca woda), choć wszystko jedno od którego elementu zaczniemy.

Wypróbuj wegetariańskie przepisy zgodne z... Wiosna według Pięciu Przemian. Przepisy wegetariańskie to fascynująca podróż po Pięciu Smakach w towarzystwie Moniki Biblis.

POWIĄZANE KSIĄŻKI