W głębi lasu (wydanie serialowe)

W głębi lasu (wydanie serialowe) - Harlan Coben | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Harlan Coben
WYMIAR
12,36 MB
NAZWA PLIKU
W głębi lasu (wydanie serialowe).pdf
ISBN
4324298034569

OPIS

Jaką tajemnicę skrywa milczący las?„Pewnej nocy poszliśmy sami do lasu. Nie powinniśmy.”Myśleli, że znaleźli najbardziej odosobnione miejsce w okolicach młodzieżowego obozu PLUS. Nie mogli się bardziej pomylić. Dwójka zakochanych przypadkowo stała się świadkami krwawego morderstwa, które popełniono na czworgu nastolatków.Właśnie, czworgu…? Przecież odnaleziono tylko dwa ciała.Co stało się z pozostałymi? Czy jest szansa, że ofiary jakimś cudem przeżyły?Jedną z zaginionych osób jest Camille, siostra prokuratora Paula Copelanda, który po dwudziestu latach od tragedii wciąż nie może się z nią pogodzić. Zwłaszcza że to on, wtedy w lesie, był jednym z nastolatków, którzy słyszeli przerażone krzyki dobiegające zza drzew. I kiedy w Nowym Jorku w zastrzelonym mężczyźnie rozpoznaje drugą z zaginionych ofiar, zadaje sobie pytanie: Czy Camille żyje?Nazwisko Cobena nigdy nie było gorętsze… A „W głębi lasu” to prawdziwy majstersztyk!METROSERIAL POLSKIEJ PRODUKCJI JUŻ NA NETFLIX!Sześcioodcinkową produkcję reżyserują Leszek Dawid („Jesteś Bogiem“) oraz Bartosz Konopka („Królik po berlińsku“). Producentką kreatywną jest Anna Nagler („Ukryta gra“), producentami wykonawczymi Andrzej Muszyński oraz sam Harlan Coben.

W głębi lasu (wydanie serialowe) Autor: Harlan Coben; Wydawnictwo: Albatros; Rok wydania: 2020 ISBN: 978-83-8125-797-8 EAN: ... Netflix przygotował specjalne nagranie dla fanów serialu „W głębi lasu". Aktorzy z serialu - Wiktoria Filus i Hubert Miłkowski - mieli za zadanie rozpoznać, kto jest na zdjęciu ... W głębi lasu (wydanie serialowe) Harlan Coben.

Czy jakoś tak. Serial "W głębi lasu" to kawał przyzwoitej rozrywki, dobrze łączącej mrok z nostalgią i to, co światowe, z tym, co lokalne.

POWIĄZANE KSIĄŻKI