Słodka bajka

Słodka bajka - Joanna Jagodzińska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joanna Jagodzińska
WYMIAR
3,48 MB
NAZWA PLIKU
Słodka bajka.pdf
ISBN
4415837974572

OPIS

Kto nie lubi lodów? Albo czekolady, albo rurek z bitą śmietaną, albo babeczek z budyniem, albo naleśników ze słodkim serem, albo truskawkowego kremu, albo …. można długo wymieniać. Wszyscy lubią, a już dzieci to na pewno. Co się jednak stanie, gdy od rana do wieczora będzie się jadło tylko takie słodkości? Lub przeciwnie. Gdy przez wszystkie dni w roku będzie się jadło tylko kiszone ogórki, musztardę, śledzie oraz inne słone lub ostre potrawy? Nie wiecie, co się stanie? To przeczytajcie bajkę o

Główna wartość i przesłanie tego filmu to tolerancja. Uczy szacunku w stosunku do osób, które mogą się troszkę wyróżniać od ogólnie znanych „norm".

Przeczytaj recenzję Słodka bajka. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Kto nie lubi lodów? Albo czekolady, albo rurek z bitą śmietaną, albo babeczek z budyniem, albo naleśników ze słodkim serem, albo truskawkowego kremu, albo ….

POWIĄZANE KSIĄŻKI