Ptaki nie znają granic

Ptaki nie znają granic - Noah Strycker | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Noah Strycker
WYMIAR
5,16 MB
NAZWA PLIKU
Ptaki nie znają granic.pdf
ISBN
2178454854812

OPIS

Napisana z pasją, dowcipem oraz finezją książka dla miłośników przyrody, przygody oraz ptaków. Wciąga, bawi oraz zmienia nasze spojrzenie na świat. Przypomina, że nie jesteśmy na Ziemi sami – dzielimy go z milionem innych stworzeń.Noah Strycker przez 365 dni podróżował z plecakiem, nieodłączną lornetką oraz aparatem fotograficznym. Odwiedził 41 krajów na 7 kontynentach. Odbył 112 lotów, pokonując w sumie 161761 kilometrów. „Ptaki nie znają granic” to fascynujący zapis wyjątkowej podróży w poszukiwaniu skrzydlatych stworzeń.Autor skupia się przede wszystkim na tych gatunkach ptaków, które miały dla niego strategiczne znaczenie lub tych, które wywarły na nim największe wrażenie. Przedstawia je w fachowy a zarazem dowcipny i przystępny sposób, podkreślając to, co w każdym, nawet najbardziej niepozornym, gatunku jest najciekawsze.Książka pokazuje świat pełen pijawek, chronicznego braku snu, momentów zwątpienia, lawin błotnych, powodzi. Prowadzi nas przez tereny objęte wojną i katastrofy ekologiczne. Opowiada nie tylko o ptakach, ale również o ludziach – zawodowcach i amatorach, których łączy wspólna pasja – miłość do ptaków.

Autor skupia się przede wszystkim na tych gatunkach ptaków, które miały dla niego strategiczne znaczenie lub tych, które wywarły na nim największe wrażenie. Przedstawia je w fachowy a zarazem dowcipny i przystępny sposób ... „Ptaki nie znają granic" to fascynujący zapis wyjątkowej podróży w poszukiwaniu skrzydlatych stworzeń.

Noah Strycker przez 365 dni podróżował z plecakiem, nieodłączną ... Ptaki nie znają granic - Ceny już od 29,93 zł Porównaj ceny i zobacz opinie w 9 sklepach. Zobacz inne E-historia i literatura faktu, najtańsze i najlepsze oferty tylko na Ceneo.pl „Ptaki nie znają granic" to fascynujący zapis wyjątkowej podróży w poszukiwaniu skrzydlatych stworzeń.

POWIĄZANE KSIĄŻKI