Medalion z gwiazd

Medalion z gwiazd - Joanna Rajch | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joanna Rajch
WYMIAR
11,28 MB
NAZWA PLIKU
Medalion z gwiazd.pdf
ISBN
1754091024387

OPIS

Statek handlarzy niewolników tonie w wodach Oceanu Indyjskiego. Do brzegu nieznanej wyspy dopływa ocalały z pożogi rozbitek. Luc Fantome, chłopiec okrętowy zwany Zjawą. Ktoś obserwuje go z ukrycia...... Jest tu wszystko co potrzeba w dobrej literaturze - precyzyjne nakreślone sylwetki bohaterów, zarówno tych pozytywnych jak i negatywnych. Są perypetie o iście sensacyjnym wątku i diabolicznych puentach. Są piraci, jest skarb od wieków ukryty, do którego drogę wskazuje medalion. I jest nieoczekiwane zakończenie, którego nie powstydziłby się Steven Spielberg...... To książka, która dostarczy nam chwil wzruszeń i refleksji. Wykreowaną atmosferą, wysublimowanym językiem, a także spora dawką wiedzy o innych kulturach uzmysłowi, że człowiek i przyroda to jedność w wielkim Wszechświecie...Ewa Karasińska Miesięcznik "Dialogi"

Zaloguj się; Jestem nowym klientem. ... Informacje o Medalion z gwiazd - 7329849290 w archiwum Allegro.

Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Sprawdź niskie ceny i kup Medalion z gwiazd w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Medalion z gwiazd - Joanna Rajch - opis książki: Statek handlarzy niewolników tonie w wodach Oceanu Indyjskiego. Do brzegu nieznanej wyspy dopływa ocalały z pożogi rozbitek.

POWIĄZANE KSIĄŻKI