Maryja i dzieci z Fatimy

Maryja i dzieci z Fatimy - praca zbiorowa | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
9,6 MB
NAZWA PLIKU
Maryja i dzieci z Fatimy.pdf
ISBN
1017871936120

OPIS

Te 20 stronicowe kolorowanki wykonane są z niezwykłą starannością i dbałością o szczegóły.

Były to Łucja dos Santos (10 lat), Franciszek Marto (9 lat), Objawienia Fatimskie są jednym z najbardziej tajemniczych, a zarazem radosnych wydarzeń w dziejach współczesnego chrześcijaństwa. Matka Boża Fatimska - katolicki tytuł Maryi, Matki Jezusa, która miała objawiać się trojgu dzieci w okolicy portugalskiej miejscowości Fatima przez 6 kolejny... Ojcu przez Maryję, tak jak uczynili to Pastuszkowie z Fatimy, a następnie pójść drogą wskazaną przez Maryję - przez Różaniec i nabożeństwo do Jej Niepokalanego Serca. Trzeba pamiętać o tym, że we wszystkich sześciu objawieniach w Fatimie Matka Boża prosiła dzieci o odmawianie Różańca, jak również o słowach, które Wreszcie, nadchodzi 13 maja 1917 r.

Nie uczyniły tego jednak i po uwolnieniu były ponownie świadkami objawienia Maryi 19 sierpnia w Valinhos. Tu kupisz Maryja i dzieci z Fatimy. Szybka wysyłka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI