Kurt Cobain. Biografia

Kurt Cobain. Biografia - David Aceituno | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
David Aceituno
WYMIAR
8,68 MB
NAZWA PLIKU
Kurt Cobain. Biografia.pdf
ISBN
1755973028281

OPIS

Ilustrowana biografia legendy rocka.W dniu ogłoszenia śmierci Kurta Cobaina cały świat zadrżał. Miał zaledwie 27 lat, zastrzelił się po przyjęciu śmiertelnej dawki heroiny. Taka jest oficjalna wersja.Mimo iż od jego samobójstwa minęło 25 lat, historia życia artysty i tworzona przez niego muzyka nie przestają fascynować.Autorzy niniejszej biografii próbują odpowiedzieć na pytanie, co kryje się za legendą Cobaina. Dotykają trudnych tematów depresji, rozpaczliwego pragnienia miłości i akceptacji oraz uzależnienia od narkotyków – problemów z którymi lider Nirvany borykał się do samego końca.Klimatyczne ilustracje stanowią doskonałe dopełnienie tekstu.

, dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 35,49 zł . Przeczytaj recenzję Kurt Cobain.

Stan: nowy. Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! KURT COBAIN BIOGRAFIA już od 23,57 zł - od 23,57 zł, porównanie cen w 29 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI