Kto powstrzyma olbrzyma? O Dawidzie i Goliacie, choć inaczej

Kto powstrzyma olbrzyma? O Dawidzie i Goliacie, choć inaczej - praca zbiorowa | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
6,87 MB
NAZWA PLIKU
Kto powstrzyma olbrzyma? O Dawidzie i Goliacie, choć inaczej.pdf
ISBN
7538573174748

OPIS

Odwaga chłopca, który bez osłony miecza i zbroi stanął przeciw budzącemu grozę Goliatowi, skłania do refleksji.Przekonajmy się, że ta dawna opowieść pozostaje żywa pomimo upływu wieków.Pisana wierszem, w atrakcyjny i zabawny sposób przybliży najmłodszym przesłanie biblijnej historii.Jaki olbrzym! Ale wielki!Co on je? Same serdelki?Mieczem tnie i budzi strach.Kto to taki? Goliat z Gat!- Stańcie walczyć przeciw złu!- Wolę zajrzeć w gardło lwu!- Ja spróbuję, czy się udaZłapać tego wielkoluda!- Ty, Dawidzie? Chyba śnisz!On cię złowi jak kot mysz!

Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Kto powstrzyma olbrzyma? O Dawidzie i Goliacie, choć inaczej - Nąć Agata - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl. Szybka i bezpieczna dostawa.

Wieści wydawnicze Kto powstrzyma olbrzyma? O Dawidzie i Goliacie, choć inaczej dla dzieci. 29/06/2018 Aktualizowane: 29/06/2018.

POWIĄZANE KSIĄŻKI